Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

Купити павільйон для басейну в Херсоні, захисні навіси для басейнів, накриття для басейнів СПА

Найбільший виробник павільйонів для басейнів в Україні – Albion пропонує різноманітні павільйони для басейнів та СПА, накриття для басейнів торгової марки IdealCover.

Чеські навіси для басейнів IdealCover забезпечать триваліший період чистоти у Вашому басейні, підтримають температуру, продовжать купальний сезон. Павільйони для басейнів захищають басейн від різних забруднень (пил, листя, мошки тощо).

Накриття для басейнів дають можливість розмістити басейн поблизу дерев, кущів. Навіси для басейнів продовжують купальний сезон. Завдяки тому, що наші розсувні павільйони для басейнів, Ви зможете переміщати секції накриття для басейнів за межі басейну і насолоджуватися сонячними променями. У дощову погоду навіси для басейнів убезпечать Вас від вологи та вогкості. У нас Ви знайдете навіси для басейнів як стандартних так і нетипових конструкцій.

Також Ви можете замовити накриття для басейнів IdealCover (Херсон), які ми виготовимо лише за 24 години. Компанія виробляє павільйони для басейнів із системою гідромасажу, навіси для автомобілів, терас і т.д.

У нашому асортименті Ви знайдете: низькі павільйони (Casablanca Infinity, Casablanca Infinity EVO), високі павільйони (Monaco, Monaco Future), павільйони з рівними стінками (Casablanca, Monaco), розсувні павільйони арочної форми (Klas павільйони закруглених форм (Dallas, Dallas Clear), павільйони нестандартних форм та з опорою на стіну, павільйони для гідромасажних басейнів (Dallas SPA) та павільйони для автомобілів (Car Cover).

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, зверніться до наших фахівців, скориставшись сторінкою «Контакти» або сервісом «Зворотній зв’язок», а також перейшовши на наш головний сайт www.albion.ua.