Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

Обладнання та аксесуари для басейнів, оздоблення пляжної зони та хімія для басейну у Херсоні

Якщо Ви хочете відпочивати у власному басейні, коли забажаєте, та не хвилюватися з приводу його правильної експлуатації, пропонуємо вдосконалити його за допомогою додаткових комплектуючих. Бренд Albion пропонує своїм клієнтам не тільки широкий вибір домашніх басейнів, спа та павільйонів, але і все необхідне обладнання та аксесуари для басейнів, яке спростить експлуатацію басейну і істотно скоротить час на догляд за ним.

Купити обладнання та аксесуари для басейнів у Херсоні можна, звернувшись до нашого представництва. Оздоблення пляжної зони басейну дозволить досягти бажаного дизайну басейну та території за його межами, а хімія для басейну забезпечить належну чистоту та безпеку води в ньому.

Супутня продукція для басейну дасть можливість користуватися басейном незалежно від погоди та забезпечить комфорт та безпеку тих, хто купається. Щоб Ваш басейн служив довго, рекомендуємо звернутися до нашого фірмового магазину «Floker» у Херсоні, де Ви знайдете обладнання та аксесуари для басейнів, матеріали для оздоблення пляжної зони та хімію для басейну.

Правильно укомплектований басейн зведе до мінімуму Ваші турботи. За допомогою обладнання для басейну Ви зможете контролювати температуру води у басейні, її хімічні показники, процеси дезінфекції та механічного очищення. Аксесуари для басейнів допоможуть зробити басейн функціональнішим, а оздоблення пляжної зони перетворить його зовнішній вигляд.

Регулювати процеси фільтрації та циркуляції води у чаші басейну Вам допоможе фільтраційна система. Фільтр для басейну утримує забруднення, очищуючи воду. Фільтраційна установка, а також скімер та форсунки є основою скіммерних басейнів. Скіммер здійснює забір води, а форсунки її подають у відфільтрованому вигляді в чашу.

Механічна очистка води, стінок та дна басейну забезпечується також використанням ручних та автоматичних пилососів-роботів.

Насолоджуватися купанням у чистій воді без використання хімічних засобів дозволять іонізатор та ультрафіолетова лампа для басейну. Іонізатор знезаражує воду, використовуючи іони срібла та міді, тоді як UV стерилізатор ліквідує бактерії за допомогою ультрафіолетового випромінювання.

Запорукою комфортного відпочинку стане не лише чистота води, а й її оптимальна температура. Підігрів води здійснює тепловий насос для басейну.

А для тих, хто любить займатися активним плаванням і робити запливи на довгі дистанції, варто укомплектувати власний басейн протитечією. Протиток для басейну створює потужний потік води, що ідеально підходить для водного фітнесу та занять спортом.

Аксесуари для басейнів, такі як світлодіодні прожектори та галогенні підводні лампи, висвітлюють басейн, що виконує не лише декоративну, а й практичну функцію.

Щоб вода у басейні була кристально чистою, багато власників використовують хімію для басейну. Правильно дозувати хімію для очищення води у басейні, підтримувати оптимальний рівень pH та забезпечувати процеси електролізу в басейнах із солоною водою допоможуть автоматичні станції дозації Aseko.

Своєчасна подача засобів для чищення в автоматичному режимі створить умови для безпечного перебування в басейні. Купити хімію для басейну у Херсоні можна у фірмовому магазині компанії Albion «Floker».

Хімія для басейну включає препарати:

  • для регулювання показників рН;
  • для дезінфекції та знезараження води із застосуванням хлору;
  • для коагуляції та покращення фільтрації води (флокулянти);
  • для захисту від водоростей (альгіциди);
  • проти позеленіння та помутніння води;
  • для контролю за хімічними показниками води (реагенти та тестери).

Оформлення пляжної зони є важливим моментом для кожного власника басейну. Щоб Ваш басейн відповідав найновішим дизайнерським тенденціям та мав завершений зовнішній вигляд, рекомендуємо відповідально підійти до оформлення зони відпочинку. Оздоблення пляжної зони басейну дозволить оформити басейн та інші ландшафти відповідно до Ваших естетичних побажань.

Матеріали для оздоблення пляжної зони:

  • бортовий камінь Pierra для обробки бортів басейну;
  • переливні грати з натурального каменю Marmarini для обробки переливу басейну;
  • тераса для оздоблення пляжної зони басейну та інших ландшафтів;
  • натуральний кам’яний килим KAMFIX для обробки зони відпочинку басейну та території навколо нього.

Екологічно безпечні, натуральні, стійкі до навантажень та негативного впливу зовнішнього середовища матеріали, що використовуються для оздоблення пляжної зони, виконують декоративну та практичну функцію. Купити оздоблення пляжної зони у Херсоні можна у фірмовому магазині «Floker».