Продукція

Переваги нашої продукції

Сертифікована продукція

Наша продукція має сертифікати якості ЄС та України, а також міжнародні сертифікати AFNOR, TÜV, ZUS і ISO, які гарантують її екологічну безпеку і високу якість.

Найбільша мережа

Наша компанія має мережу представництв по всій країні, де кожен клієнт може не тільки зробити покупку, але й отримати необхідну інформацію та гарантійне обслуговування.

Широкий асортимент та індивідуальний підхід

Компанія має широкий ряд продукції від економ до преміум класу. Також наші клієнти можуть придбати товар, виготовлений за індивідуальним замовленням.

Наші роботи

Історія компанії

 1.  
  Заснування компанії Albion Group в Чеській Республіці 1990
 2.  
  1997 Відкрита нова лінія порошкового фарбування Decoral
 3.  
  Запуск серійного виробництва павільйонів IDEALCOVER 2001
 4.  
  2004 Заснування повномасштабного дочірнього підприємства Albion Group в Україні
 5.  
  Нове розширення в асортименті - гідромасажні басейни Brilix 2006
 6.  
  2008 Запущено виробництво автономних каналізацій Bio-CWT
 7.  
  Створення
  Allbautech
  2012
 8.  
  2013 Запуск серійного виробництва домашніх басейнів Econ pools
 9.  
  Початок виробництва басейнів преміум класу Luxury pools 2016

Побудувати басейн, басейни від albion – лідером галузі. Будівництво басейнів Херсон швидко, доступно, професійно

Лідер у галузі будівництва басейнів Albion пропонує побудувати скіммерний басейн із поліпропілену. Також у нас Ви можете здійснити будівництво басейнів із переливом.

Басейни, які ми виготовляємо, довговічні та практичні. Басейни з поліпропілену можуть бути різних форм, розмірів та колірних рішень. Компанія пропонує послугу будівництво басейнів Херсон «під ключ», завдяки чому побудувати басейн (басейни) набагато простіше.

Вам більше не потрібно турбуватися про кожен етап, адже будівництво басейнів «під ключ» – швидкий та ефективний спосіб побудувати басейн без клопоту та переживань. Компанія фахівців здійснить будівництво басейнів будь-якого типу. Переживаєте, як збудувати басейн у приміщенні? Наші фахівці допоможуть Вам у цьому питанні.

Бажаєте реалізувати будівництво басейнів на дачі? Без проблем. Замовити будівництво басейнів Albion – означає побудувати басейн (басейни) на тривалий час та високої якості, з командою професіоналів.

Якщо Ви вирішили збудувати басейн під ключ, ми з радістю виконаємо будівництво басейну з урахуванням Ваших побажань, а також підберемо відповідне обладнання для якісного функціонування басейну. Якщо Ви вирішили виконати будівництво басейнів (побудувати басейн) з нами, скористайтесь сторінками «Контакти» та «Зворотній зв’язок для зв’язку з нашими менеджерами або перейдіть на наш головний сайт www.albion.ua.